MENÜ ☰

Yer Konvektörü

Tanım;

* HYK-C: Doğal Konveksiyonlu Yer Konvektörü
* HYK-FC: Fanlı Yer Konvektörü
* HYK-MFC: Mini Fanlı Yer Konvektörü

– Büyük cam yüzeylerden oluşan cephelerde buğulanmayı ve ısı transferini engellemek amacı ile tasarlanmış estetik ve mekanik çözümün birleştiği tabandan ısıtma sistemini tamamlayıcı ideal bir üründür.
– Yer konvektörlerimizi kapasite ihtiyacına göre 85 mm ve 115 mm kasa yüksekliğinde 6 metreye kadar tek boyda üretmekteyiz.
– Ürettiğimiz yer konvektörlerimizin liner menfezlerini mimarı ve estetik tercihlere göre eloksallı alüminyum, boyalı alüminyum ve ahşap olmak üzere 3 modelde sağlayabilmekteyiz.
– Işıklı dijital kontrol paneli sayesinde tam uyumlu akışkan kontrol vanası ile gereksiz kapasite kullanımını düşürerek enerji sarfiyatını engellemektedir.
– Ayrıca fan 3 kademe olarak otomatik ve manuel sürülebilmektedir.

Kullanım Alanları;

– Alışveriş Merkezleri,
– Ofis ve Çalışma Alanları
– Garaj ve Otopark Alanları
– Hastane ve Hijyenik Alanlar
– Fabrika ve Endüstriyel Tesisler

MALZEME

Üründeki lineer menfez, konvektör kasası ve çerçevesi yüksek dayanıma sahip alüminyum profillerden imal edilmektedir.

YÜZEY KAPLAMA

* Alüminyum eloksal lineer menfez ve çerçeve
* İsteğe bağlı olarak RAL kodundaki diğer tüm renklerde temin edilmektedir.

AKSESUARLAR

* Oda Paneli ve Kontrolör: Kontrol kartı, kullanıcı tarafından ayarlanan değerlere göre motorlu vana (aç/kapa) ve tanjansiyel fanın devrini (3-5 kademe) kontrol eden, 230 V enerji girişli, elektronik yapıda bir karttır. IP65 montaj kutusu içinde toza ve suya karşı korumalıdır. Kontrolör oda kumanda paneli ile kumanda edilmektedir. Haftalık program ayarlanabilir biçimdedir. Bina otomasyonuna bağlanabilir.

* Dijital Oda Termostatı: Fanlı veya fansız konvektör uygulamalarında aç/kapa motorlu vana ve tek kademe fan kontrolü sağlar.
* Aç/Kapa Kontrollü Elektro-Termal Aktüatörlü İki Yollu Vana: Termostattan alacağı aç/kapa özellikteki kontrol sinyali ile su akışına izin verir. Maksimum 95ºC su sıcaklığında ve 16 bar basınçta kullanılabilir. 230 V enerji ile çalışır.