Erkeklerde Saç Stilleri Ve Bakımı

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de artık saç stillerine fazlasıyla özen göstermekte. Aynı zamanda yapılan araştırmalar; bakımlı saçların iyi bir ilk izlenim oluşturduğunu gösteriyor.

Erkekler için etkili ve modaya uygun saç stilleri ile ilgili tüm merak ettikleriniz yazımızda.
• Birçok erkeğin tarzından ilham aldığı ve kadınların çok beğendiği David Beckham sayesinde gördüğümüz yanların ve arkaların kısa, üst kısmının uzun bırakıldığı bu model oldukça tercih ediliyor. Hobby Style&Protect Carbon Saç Spreyi ile bu modeli kolaylıkla uygulayabilir ve gün boyu kalıcılığını sağlayabilirsiniz.
• Son dönemlerde popüler olan üst kısmı arkaya doğru taranmış ve sabitlenmiş bu model tarz sahibi birçok erkeğin favorisi! Hobby Style&Protect Carbon Wax istediğiniz görüntüye ulaşmak için mükemmel bir tercih olacak!
• Bakım ürünleri ile şekil verilmiş bu klasik kesim; modern, tarz ve klas bir görünüm sağlıyor. Hobby Style&Protect Carbon Wax ile de bu görünümü sabitleyebilirsiniz!
• Saçını kısa ama yapılı kullanmayı seven beylerin vazgeçemediği bu model, her yaş ve tarz için oldukça uygun! Hobby Style&Protect Carbon Wax ile saçınıza doğal görünüm vererek formunu koruyabilirsiniz!
Peki saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda bakım yapan bir seriye ne dersiniz? Artık saç şekillendirici ürünlerinin saç dökülmesine yol açmasından korkmayın!

Kömür tozu etkili Hobby Style & Protect Carbon Sprey & Wax, yenilenmiş formülü ile saçınızda 48 saat etkili ultra güçlü tutuş sağlar; dış etkenlere ve dökülmelere karşı korur! Saç dökülmesine neden olmadığı klinik olarak kanıtlanan, kökten uca koruma sağlayan Hobby Style & Protect Carbon Sprey & Wax’ı siz de deneyin!