HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sektörde geçirilen 8 yıllık deneyimin ardından genç ve dinamik kadrosu ile sektöre hızlı giren Luva Teknoloji 2017 yılında birbirinden iddialı markalar ile faaliyete geçmiştir.

Hizmet ettiğimiz sektör, her geçen yıl büyüyen ve geleceği olan bir sektördür. İşine doğru teknolojik yatırımları yapan ve personel eğitimini ihmal etmeyen firmalar bu sektörde rakiplerinden sıyrılarak, farklılık yaratacaktır. İsini aşk ile yapan, düzenli müşteri ziyaretini aksatmayan LUVA TEKNOLOJİ emin adımlarla rakiplerden farkını ortaya koyacaktır…

​ Vermiş olduğumuz hizmetin maddi karşılığı dışında, yaptığımız işin kalitesi ve hızı, hedef kitlenin tutumu çalışmalarımıza yön vermektedir. Prensibimiz LUVA TEKNOLOJİ’nin ve dolayısıyla şahsımın hizmet anlayışını yansıtmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Günümüzün en büyük vebası, etrafımızda gördüğümüz kötülüklerin kaynağı “eğitimsizlik ve cehalettir. LUVA TEKNOLOJİ olarak hedefimiz, okumak isteyip maddi imkansızlıklardan okuyamamış nice gençlere eğitim bursu sağlayıp, yakınında okul olmadığı için okuyamamış küçük çocuklara, ilçelerden birinde eğitim yuvası yaptırmaktır. Söze ilkokul okuma kitabımda rastlayıp, hiç unutmadığım bir söz ile sonlandırmak etmek isterim…​ “ Bir mıh bir nalı kurtarır. Bir nal bir atı, Bir at bir komutanı, Bir komutan bir orduyu, Bir ordu bir ülkeyi kurtarır. ”

luvabannerrnek3 1024x402 1