Sağlıklı Görünen Bir Cilt İçin İpuçları!

Aynaya baktığınızda sağlıklı, pürüzsüz ve canlı bir cilt görmek kendinizi her zaman iyi hissettirir. Stres, olumsuz hava koşulları, yaş almak ve kötü beslenme alışkanlıkları gibi birçok koşul ciltte deformasyonlara yol açar.

Cildinizin sağlığını korumak, dikkat edilmesi gereken birkaç unsur ve ipucundan geçiyor!
  • Cilt bakımında dışarıdan yapacağınız uygulamalardan önce, dikkat etmeniz gereken en önemli unsur gün içinde düzenli ve yeterli miktarda su içmektir. Su, cildinizin en elzem ihtiyacıdır.
  • Düzenli ve yeterli uyku cildiniz için oldukça önemlidir. Doku ve hücre yenilenmesinin en üst düzeye çıktığı zaman uykudur.
  • Cilt bakımında öncelik her zaman temizliktir! İyi ve düzenli temizlenmiş bir cildin size geri dönüşü sağlık ve parlaklıktır.
  • Temizlenmiş cildinize uygulayacağınız nemlendiricinizi düzenli kullanmak kadar, içeriği de çok önemlidir. Cilt tipinize göre seçeceğiniz nemlendiricinizin, içeriğine dikkat etmelisiniz.
Hobby Cilt Bakım Kremi ürünleri cildinizin ihtiyacı olan günlük nemi karşılarken cildinizdeki ipeksi yumuşaklığı keşfedin!

Kuru ve yıpranmış ciltler için geliştirilen Hobby Gliserinli Krem, içeriğindeki gliserin ve shea yağı ile cildin nem dengesini koruyarak cildinizi nemlendirir ve güçlendirir.
Hobby Zeytinyağlı Krem, içerdiği zeytinyağı ve yoğun etken maddeler sayesinde cildinizi nemlendirir, yumuşatır, bakım yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.
Her cilt tipine uygun ve günlük cilt bakımı tercihiniz için ideal olan kremlerimiz arasında yer alan Hobby Soft Krem, cildin nem dengesini koruyarak cildinizi canlandırır.